Ta oferta pracy jest nieaktualna od 174 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. księgowości

  • Poznań, Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Biuro Rachunkowe SUPPORT Sp. z o.o.

    Biuro Rachunkowe SUPPORT prowadzi obsługę księgową i kadrowo-płacową podmiotów polskich i zagranicznych. W związku z rozwojem naszej firmy szukamy do naszego zespołu nową osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Suchy Las (pow. poznański)
    Numer referencyjny: III/2018
    Opis stanowiska:
    • księgowanie dokumentów (tj. faktury sprzedażowe, towarowe, kosztowe, amortyzacja, RMK, listy płac, wyciągi bankowe)
    • weryfikacja poprawności zapisów księgowych zaimportowanych dokumnetów
    • sporządzanie sprawozdań finansowych
    • sporządzanie deklaracji podatkowych i JPK
    • współpraca z doradcą podatkowym

     Wymagania:

    • doświadczenie zawodowe w księgowości
    • wykształcenie wyższe ekonomiczne
    • aktualna wiedza z zakresu obowiązujących przepisów podatkowych
    • bardzo dobra znajomość obsługi programów księgowych (preferowane: Rewizor, Opitma)
    • bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office (Word, Excel)
    • umiejętności analityczne
    • samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pełen etat
    • pracę w dynamicznym i młodym zespole specjalistów
    • możliwość rozwoju poprzez szkolenia
    • wspólne rozwiązywanie ciekawych zagadnień podatkowych
    • doskonalenie wiedzy księgowej i podatkowej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Biuro Rachunkowe SUPPORT Sp. z o.o. z siedzibą w Suchym Lesie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Biuro Rachunkowe SUPPORT Sp. z o.o. z siedzibą w Suchym Lesie przy ul. Leśnej 46/2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.