Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowości / Pracownik działu Księgowości

Natrodent Profesjonalne Systemy Protetyczne SJ

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • umiejętność prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki jawnej oraz spółki komandytowej,

  • umiejętność samodzielnego prowadzenia KPiR,

  • rozliczanie podatku VAT oraz VAT-UE, umiejętność sporządzania plików JPK VAT,

  • prowadzenie prac bilansowych, zamykanie ksiąg, analizę zapisów na kontach, rozliczanie inwentaryzacji, uzgadnianie sald należności i zobowiązań,

  • środki trwałe

  • sporządzanie sprawozdań: GUS, Intrastat,

  • nadzór nad dokumentami gromadzonymi w dziale finansowo-księgowym,

  • rozliczanie delegacji,

  • współpraca z organami skarbowymi i instytucjami zewnętrznymi,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe – finanse, rachunkowość, ekonomia,

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w pełnej księgowości,

  • praktyczna znajomość zagadnień z dziedziny finansów – bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości;

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego (PIT, CIT, VAT),

  • znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego – mile widziana,

  • sprawna obsługa pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook),

  • doskonała organizacja pracy, samodzielność, systematyczność, zaangażowanie, skrupulatność, terminowość,

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność,

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat) lub kontraktu B2B,

  • stabilne zatrudnienie i rozwój w firmie z ponad 20 letnim doświadczeniem,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i posiadanego doświadczenia,

  • dobrą lokalizację biura, centrum Łodzi (niedaleko dworca Łódź – Fabryczna),

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • możliwość przystąpienia do programu prywatnej opieki medycznej,

  • dofinansowanie karty Benefit Multisport,

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Firma Natrodent będąca na rynku dentystycznym od ponad 20 lat jest liderem we wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań i cyfryzacji laboratoriów dentystycznych jak i gabinetów stomatologicznych. Jest głównym dystrybutorem firmy Amann Girrbach w Polsce, jak i przedstawicielem firm takich jak: Centres Metaux, Trumpf, DMG, Exocad, Align, Zircos-E,

Przewiń do profilu firmy