Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowości

Pozytywne Inicjatywy - Lokalana Grupa Działania Małe Morze

Elizy Orzeszkowej 11

Puck

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie bieżącej polityki finansowej jednostki,

  • sporządzanie zeznań podatkowych, sprawozdań finansowych, rachunku wyników oraz bilansu,

  • ustalanie i raportowanie wyników finansowych firmy do Zarządu,

  • sporządzanie sprawozdań, raportów i analiz,

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych i prawidłowością rozliczeń podatkowych,

  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi,

  • rozliczanie dotacji oświatowej

  • kierowanie pracą zespołu księgowego

Nasze wymagania

  • co najmniej 3 letni staż pracy w księgowości,

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe

  • dobra znajomość bieżących przepisów podatkowych i zasad rachunkowości,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • znajomość programu Fakt, Symfonia,

  • terminowość, rzetelność, dokładność, dyspozycyjność,

  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • umiejętność planowania i pracy pod presją czasu

  • zdolności organizacyjne

  • mile widziane doświadczenie w rozliczaniu projektów finansowanych ze środków UE

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieoznaczony

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w miłej atmosferze.

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • owoce