Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowości / Samodzielna/-y księgowa/-y

"VICTUS-EMAK" sp. z o.o.O firmie

  • Karpia 37
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

"VICTUS-EMAK" sp. z o.o.

Karpia 37

Poznań

Firma Victus-Emak Sp. z o.o. jest członkiem międzynarodowej Grupy Emak. Jesteśmy dystrybutorem sprzętu ogrodniczego (kosiarki, kosy, traktorki) i leśnego (pilarki) oraz produktów do pielęgnacji roślin w domu i ogrodzie. Naszym celem jest oferowanie produktów i usług, które uczynią prace w ogrodzie wydajną i przyjemną, a także dostarczanie użytkownikom satysfakcji, przewidując i uprzedzając ich oczekiwania.

Aktualnie posiadamy w swojej ofercie produkty takich marek jak: Oleo-Mac, Victus, Hozelock, Chrysal, Ikra, Carlton.

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja i bieżące księgowanie faktur krajowych i zagranicznych: WDT, WNT, import,
  • nadzorowanie gospodarki magazynowej,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • potwierdzenie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • prowadzenie i sprawdzanie rejestrów dla celów podatku VAT,
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca,
  • przygotowywanie raportów i zestawień zleconych przez przełożonego,
  • mile widziana znajomość zagadnień kadrowo-płacowych (nie jest to warunek konieczny),
  • Intrastat.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość zagadnień i przepisów prawa podatkowego (VAT, CIT) oraz ustawy o rachunkowości,
  • bardzo dobra znajomość programów MS Office: Excel, Word, Outlook,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w dziale księgowości,
  • odpowiedzialność, samodzielność i terminowość,
  • znajomość systemu klasy ERP (mile widziane Navision),
  • mile widziana znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • interesującą pracę w dobrej atmosferze,
  • możliwość szkoleń z zakresu księgowości i płac,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stałe godziny pracy (08.00 do 16.00),
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Ogłoszenie archiwalne