Oferta pracy

Specjalista ds. Księgowości Sklepowej

ALDI Sp. z o.o.O firmie

ALDI Sp. z o.o.

Niedźwiedziniec 10

Chorzów

Odpowiedzialny i świadomy pracodawca, bogata historia tworzona nieprzerwanie od 1914 roku, zgrany zespół i nieustanna chęć rozwoju. To właśnie my – ALDI, twórca formatu dyskontu, który w Polsce posiada 160 sklepów i ciągle otwiera nowe!

Jeżeli chcesz być częścią naszego zespołu i wspólnie z działem Księgowości rozwijać ALDI w Polsce – aplikuj na stanowisko: Specjalista ds. Księgowości Sklepowej.

Twoje zadania

  • Opracowywanie poczty przychodzącej ze sklepów – rozpakowywanie, segregacja.
  • Praca z dokumentami przesyłanymi przez sklepy – faktury VAT, dokumenty dostaw towarów (PZ, WZ), dokumenty zmiany cen towarów, wymian towarów i dostaw bezpośrednich.
  • Księgowanie w systemie dokumentów wystawianych przez sklepy.
  • Opracowywanie inwentaryzacji towarów ze sklepów.
  • Wystawianie faktur dla klientów i not korygujących.
  • Kontakt telefoniczny ze sklepami i kierownikami w celu uzgodnień.
  • Przygotowywanie zestawień i analiz dla potrzeb wewnętrznych i zewnętrznych zarządu.
  • Współpraca z przełożonym przy zamknięciu miesiąca.

Nasze oczekiwania

  • roczne doświadczenie w pracy w dziale księgowości.
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków.
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole pod presją czasu, samodzielność.
  • Praktyczna znajomość programu Excel, Word.
  • Znajomość przepisów VAT, CIT będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją.
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karty przedpłacone do sklepów ALDI
  • Pakiet sportowy
  • Kompleksowe wdrożenie do pracy
  • Parking
  • Spotkania integracyjne
  • Przyjazna atmosfera
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
w przycisk poniżej.

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa rekrutacyjna etap I
  • Rozmowa rekrutacyjna etap II
  • Decyzja o zatrudnieniu

O firmie

ALDI to ponad 100 lat tradycji i doświadczenia. W grupie ALDI Nord, obecnej w 9 krajach, zatrudnionych jest ok. 60 000 pracowników. Naszym głównym celem jest dbanie o to, aby nasi klienci mogli zrobić kompleksowe zakupy złożone z produktów najwyższej jakości w dobrej cenie. Proste zasady i niezawodność to to, co określa nas w podejściu do klienta oraz pracowników. Rozwijaj z nami ALDI w Polsce!

Ogłoszenie archiwalne