Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. księgowości

LSJ HR GROUP

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Posiadasz doświadczenie w księgowości i dalej chcesz się w tym obszarze rozwijać? Zależy Ci na solidnym pracodawcy, otwartym na potrzeby pracowników? Jeśli chcesz mieć wybór pomiędzy pracą zdalną, hybrydową lub w biurze to znaczy, że idealnie trafiłeś!

Nasz klient, który jest liderem w zakresie dostaw technologii, oferujący sprzęt, oprogramowanie i usługi IT, działający obecnie w 27 krajach w Europie i łącznie w 93 krajach na świecie, szuka właśnie Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Udział w międzynarodowych projektach

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu

  • Fakturowanie

  • Przetwarzanie faktur kosztowych

  • Przetwarzanie zapisów księgowych

  • Przygotowanie raportów

  • Przygotowanie dokumentacji w języku angielskim

Wymagania pracodawcy

  • Posiadasz wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości/ księgowości

  • Masz doświadczenie w księgowości

  • Znasz dobrze język angielski

  • Posiadasz dobrą znajomość Excela

  • Potrafisz współpracować w środowisku międzynarodowym

  • Posiadasz umiejętności analityczne i pozytywne nastawienie!

  • Gotowość do odbycia okresu próbnego w siedzibie firmy w Szczecinie oraz sporadycznych wizyt w razie potrzeby

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • Doświadczenie w strukturach SSC/BPO

  • Doświadczenie w SAP lub innych systemach ERP

Pracodawca oferuje

  • Pracę w biurze, zdalną lub hybrydową

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Kartę sportową

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do aplikowania!

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4440 / 13331.

Nasza firma istnieje na rynku już niemal 20 lat. W tym czasie staliśmy się jedną z najprężniej działających Agencji Pracy Tymczasowych w Zachodniopomorskiem. Tylko w ciągu ubiegłego roku zatrudniliśmy kilka tysięcy pracowników tymczasowych. Jeśli więc chcesz się stać częścią naszej firmy, która cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku, której wartościami jest skuteczność, przejrzystość w działaniach, a także najwyższa jakość świadczonych usług. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy