Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowości

Stocznia Szczecińska „Wulkan” sp. z o.o.

Andrzeja Antosiewicza 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • ewidencja rozrachunków z kontrahentami

  • ewidencja rozrachunków z pracownikami oraz delegacji służbowych

  • ewidencja obrotu gotówkowego

  • ewidencja rozliczeń bankowych

  • ewidencja zapasów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomiczne, w szczególności specjalizacja rachunkowość; dodatkowe kursy i szkolenia z zakresu rachunkowości i podatków

  • znajomość oprogramowania biurowego MS Office, systemu finansowo-księgowego SYMFONIA oraz środowiska Windows

  • staż pracy - minimum 5 lat w księgowości

  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz w zespole

  • zdolność i chęć samokształcenia i rozwoju osobistego

  • rzetelność, dokładność i zaangażowanie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość szkoleń i rozwoju

  • pakiet socjalny, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wpłata dodatkowa pracodawcy na PPK

INFORMACJE DODATKOWE:

• przewidywany termin zatrudnienia: od zaraz

• miejsce pracy: Szczecin

Stocznia Szczecińska „Wulkan” sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Antosiewicza 1, 71-642 Szczecin poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI

Przewiń do profilu firmy