Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowości

DOMEGURU sp. z o.o.

umowa o pracę
6 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Głównym zadaniem jest ścisła współpraca z zewnętrznym biurem księgowym, któremy należy regularnie przedkładać wszystkie faktury i rozliczenia, a także na bieżąco wyjaśniać jakiekolwiek rozbieżności.

  • Kontrolowanie faktur kosztowych pod względem formalnym i rachunkowym, a także wprowadzanie ich do naszego systemu oraz odpowiednie opisywanie.

  • Wystawianie faktur sprzedażowych (w tym proforma) zgodnie z obowiązującymi zasadami.

  • Realizacja i monitorowanie statusu płatności: faktur, wynagrodzeń, podatków i in.

  • Kontrola rozliczeń wewnętrznych między spółkami - sp. z o.o. oraz ltd.

  • Realizacja zwrotów dla klientów poprzez dedykowany do tego system.

  • Wykonywanie zadań związanych z procesem zamknięcia miesiąca/ kwartału/ roku.

  • Przygotowywanie podstawowych cyklicznych zestawień i raportów księgowych oraz finansowych, przede wszystkim dla CEO.

  • Sporadyczne zadania administracyjne, takie jakie: kontakt z ubezpieczycielem, zamawianie artykułów biurowych, nadzór nad pocztą.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia lub inne pokrewne).

  • Min. 2 lata doświadczenia w dziale księgowości.

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego - warunek konieczny.

  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa rachunkowego i podatkowego.

  • Terminowość w wykonywaniu zadań, dokładność, samodzielność.

  • Szybkość w reagowaniu na aktualne potrzeby klientów lub kontrahentów.

  • Dobra organizacja pracy oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.

Mile widziane

  • Doświadczenie w firmie działającej na arenie międzynarodowej.

  • Doświadczenie w obszarze kadr i płac.

To oferujemy

  • Stabilne wynagrodzenie, adekwatne do Twojego doświadczenia i wiedzy.

  • Możliwość pracy hybrydowej i elastyczne godziny rozpoczynania pracy.

  • Niezbędne narzędzia pracy: MacBook, telefon, karta służbowa.

  • Kursy, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, które będą rozwijać Cię na tym stanowisku.

  • Fantastyczny zespół, w którym dzielimy się swoimi pomysłami, radością i wsparciem. A poza pracą uwielbiamy spotykać się na imprezach integracyjnych :)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • świętowanie urodzin

Kogo poszukujemy?

Poszukujemy Specjalisty, który doskonale zna wszystkie procesy związane z księgowością, rozliczaniem faktur i kontrolą rozliczeń wewnętrznych. Cechy osobowości, które cenimy najbardziej to odpowiedzialność za powierzone zadania i szybkość w reagowaniu na potrzeby biznesowe. Chcemy działać zwinnie, koncentrując się na najważniejszych zadaniach, które mają największy wpływ na rozwój naszej firmy. Jeśli jesteś osobą, która umie działać samodzielnie i nie boi się dynamicznego środowiska pracy to koniecznie do nas aplikuj!

Jesteśmy Domeguru.

Projektujemy, produkujemy i budujemy piękne konstrukcje kopułowe dla osób prywatnych oraz firm na całym świecie. Naszym partnerom z branży hotelarskiej oferujemy również unikalne rozwiązania biznesowe. Mamy siedzibę w Polsce i Wielkiej Brytanii, a naszymi kluczowymi rynkami są Wielka Brytania, USA i Kanada.

Nasze produkty Hypedome pojawiły się na okładkach The Times i The Telegraph, a także na kanałach telewizyjnych Channel 4 i BBC, zaś Magazyn Country Living nazwał je „the future of cabins”. Dzięki wyjątkowości naszych kopuł zdobyliśmy wiele prestiżowych nagród architektonicznych. Często piszą do nas zachwyceni klienci, którzy zakochali się w naszych produktach, stając się ich naturalnymi ambasadorami (my też kochamy naszych klientów …i uwielbiamy ich pochwały!).

Jesteśmy rosnącym zespołem z bardzo ambitnymi planami, więc jest to szansa, aby dołączyć do nas gdy rozpoczynamy ekscytujący okres rozwoju. W ciągu najbliższych kilku miesięcy planujemy nie tylko wejść na kolejne rynki Europejskie, ale również wprowadzić zwinność i automatyzację w wielu procesach wewnątrz firmy, w tym w księgowości - i Ty możesz nam w tym pomóc!

Przewiń do profilu firmy