Oferta pracy

Specjalista ds. księgowości

COLLINS AEROSPACEO firmie

  • Tajęcina (pow. rzeszowski)

    Tajęcina (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w przygotowywaniu miesięcznego sprawozdania finansowego na potrzeby grupy

  • Udział w sporządzaniu rocznego sprawozdania finansowego

  • Wsparcie Głównego Księgowego w czynnościach związanych z kontrolą wewnętrzną w oparciu o przepisy SOX

  • Sporządzanie wybranych sprawozdań do GUS i NBP

  • Uzgadnianie wybranych kont księgowych

  • Nadzór nad procesem płatności w Spółce

  • Pełnienie roli administratora kart kredytowych

  • Zatwierdzanie wniosków odnośnie bazy dostawców

  • Przygotowanie raportów i analiz na potrzeby Spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne

  • Min. 4 lata doświadczenia w pionie finansowym

  • Dobra znajomość polskiego prawa bilansowego

  • Bardzo dobra znajomość technik rachunkowości finansowej

  • Dobra znajomość polskiego prawa podatkowego

  • Dobra znajomość systemu SAP

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Podstawowa znajomość zasad prawa cywilnego, dewizowego i celnego

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Duża samodzielność i dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy

  • Dynamiczne środowisko pracy

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emertytalnego, po 3 miesiącach od zatrudnienia

  • Możliwość dofinansowania studiów w ramach programu Scholar

  • Pakiet socjalny, w tym karty MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

COLLINS AEROSPACE

Collins Aerospace, jednostka Raytheon Technologies Corporation (NYSE: RTX), jest liderem w zakresie zaawansowanych technologicznie i inteligentnych rozwiązań dla globalnego przemysłu lotniczego i obronnego. Stworzona w 2018 roku przez połączenie UTC Aerospace Systems i Rockwell Collins, Collins Aerospace ma możliwości, kompleksową ofertę i doświadczenie, aby sprostać najtrudniejszym wyzwaniom klientów i wymaganiom szybko rozwijającego się globalnego rynku. Zakłady w Krośnie oraz podrzeszowskiej Tajęcinie specjalizują się w produkcji części, podzespołów oraz podwozi lotniczych do samolotów cywilnych i wojskowych dla takich odbiorców jak: Boeing, Airbus, Bombardier, Lockheed Martin oraz Gulfstream. Nasze miejsce w strukturze korporacyjnej: UTC → Collins Aerospace → Mechanical Systems (SBU) → Landing Systems (BU).

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych kandydatów prosimy

o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ

w języku polskim w terminie