Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowości w Dziale Finansowym

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku

plac Władysława Bartoszewskiego 1

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencjonowanie dokumentów księgowych wraz z weryfikacją poprawności od strony formalnej, merytorycznej, rachunkowej i podatkowej

  • Weryfikacja i rejestrowanie faktur, wyciągów bankowych, rozliczeń z pracownikami (m. in. rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych)

  • Codzienne rozliczanie osób zatrudnionych w Muzeum na stanowiskach kasjerów, tj. m. in. sprawdzanie zgodności protokołów raportami z systemów Sportdata, KWHotel, comiesięczne rozliczanie każdego kasjera ze stanu posiadanej gotówki i ponowne zasilenie kasetki kasjera

  • Weryfikacja kont związanych ze sprzedażą (konto firmy PayU, MyBenefit, Airbnb, Polskie płatności)

  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Muzeum

  • Obsługa elektronicznego systemu bankowego Banku Gospodarstwa Krajowego

  • Prawidłowe ewidencjonowanie środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie preferowane kierunki: rachunkowość, finanse

  • Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków VAT, PCC i podatku u źródła

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem pakietu MS Office

  • Dokładność i systematyczność, samodzielność w działaniu, zdolności organizacyjne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość programu CDN Optima będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na cały etat lub część etatu

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet benefitów w tym opieka medyczna

  • dostęp do szkoleń odpowiednich dla zajmowanego stanowiska

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Benefity – karta multisport, pakiet medyczny