Ta oferta pracy jest nieaktualna od 151 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Księgowości w Międzynarodowej Grupie Kapitałowej

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Stawiamy na dynamiczny rozwój!
    Od 2009 roku nieustannie rozszerzamy obszar działania w branży IT, stając się globalnym partnerem handlowym.

    Oferujemy najlepsze na rynku oprogramowanie, narzędzia do budowy infrastruktury sieciowej, serwerowej oraz rozwiązań chmurowych.

    Senetic to przede wszystkim miejsce dla ambitnych, nastawionych na rozwój specjalistów-pasjonatów w swojej dziedzinie!

    Zobacz co działo się u nas ostatnio Senetic news

    Senetic to ponad 30 Spółek na całym świecie!
    100 krajów objętych sprzedażą!
    70 tyś produktów w ofercie!

    Miejsce pracy: Katowice

    Twoje zadania będą polegać na:

    • weryfikacji, dekretacji i ewidencji faktur zakupowych (towarowych/kosztowych),
    • weryfikacja rejestrów VAT,
    • wystawianiu faktur sprzedażowych oraz korygujących,
    • udział w czynności związanych z okresowym i rocznym zamknięciem ksiąg,
    • uzgadnianie rozrachunków oraz sald kont księgowych,
    • współpraca z innymi działami, podmiotami grupy.

    Czego oczekujemy od kandydatów?

    • min 1-2 lat doświadczenia w zakresie księgowości, w tym w zakresie transakcji międzynarodowych (import i export usług oraz towarów, WNT, WDT),
    • dobrej znajomości zagadnień księgowych i przepisów podatkowych,
    • dobrej znajomość języka angielskiego (zarówno w mowie i piśmie),
    • bardzo dobrej organizacja pracy własnej,
    • umiejętności analitycznych,
    • umiejętność współpracy w zespole.

    Korzyści pracy w Senetic

    Swobodna wyjątkowa atmosfera
    Rozwój, własna inicjatywa
    Międzynarodowe środowisko
    Elastyczne formy współpracy

    Integracje mniejsze
    i większe
    Współpraca i kreatywne rozwiązywanie problemów
    Prywatna opieka medyczna
    Karnety sportowe

    Karty podarunkowe
    Nowoczesne biuro
    i narzędzia pracy
    Lekcje języka angielskiego
    Najlepsza kawa
    w mieście ;)

    Jeśli masz dodatkowe pytania - zadzwoń, napisz do naszego działu HR !

    Chcemy przekazać dokładne informacje dotyczące tego stanowiska, firmy, czy też projektów !

    [email protected]

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Więcej o nas na senetic.net