Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. księgowości w obszarze podatkowym

PIT-RADWAR S.A.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

PIT-RADWAR S.A.

Poligonowa 30

Praga-Południe

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca w kompleksowym rozliczanie podatku VAT, CIT, PON, polegające na kalkulacji podatku, sporządzaniu deklaracji, rejestrów i innych dokumentów sprawozdawczych wymaganych przepisami prawa podatkowego
  • Przygotowywanie analiz, interpretacji; opinii, ekspertyz oraz monitorowanie zmian przepisów prawa podatkowego
  • Analiza umów pod względem podatkowym w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej
  • Udział w przygotowywaniu wewnętrznych procedur w zakresie podatków
  • Wsparcie w zakresie komunikacji z podmiotami zewnętrznymi
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi i doradcami podatkowymi
  • Współpraca z organami podatkowymi, organami kontroli skarbowej oraz innymi instytucjami zewnętrznymi w sprawach z zakresu podatków
  • Nadzór merytoryczny nad powierzonym obszarem podatkowym i poprawnością rozliczeń podatkowych
  • Udział w pracach służących automatyzacji pracy Zespołu i dostosowania narzędzi IT do przepisów prawa podatkowego

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość polskich przepisów podatkowych
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w zakresie rozliczania podatków VAT, CIT, WHT, PON, PCC
  • Doświadczenie w zakresie korespondencji z organami podatkowymi i przygotowywania projektów odpowiedzi
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy i dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • możliwość realizacji ciekawych wyzwań i pogłębiania specjalistycznej wiedzy
  • tworzenie warunków dla ciągłego rozwoju kompetencji i zdobywania wiedzy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów firmowych
  • dofinansowanie kształcenia na studiach wyższych, podyplomowych i doktoranckich
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się czołowej firmie badawczo-rozwojowej branży zbrojeniowej w Polsce

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • pikniki rodzinne

PIT-RADWAR S.A. jest jednym z czołowych dostawców urządzeń z zakresu elektroniki profesjonalnej dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Spółka, od kilkudziesięciu lat prowadzi prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie radiolokacji, radioelektronicznych systemów rozpoznania, systemów automatyzacji i wspomagania dowodzenia oraz powiązanych z nimi systemów uzbrojenia, zwłaszcza przeciwlotniczego. Produkty PIT-RADWAR S.A. znajdują się na uzbrojeniu wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP a także na wyposażeniu armii zagranicznych.

PIT-RADWAR S.A. obsługuje pełny cykl dostaw wyrobów od określenia wymagań, poprzez prace badawczo-rozwojowe, prace projektowe, produkcję aż do wsparcia logistycznego oferowanego użytkownikom.

Stały rozwój, poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań, wysoko kwalifikowana kadra pracownicza, wykorzystywanie najnowszych osiągnięć nauki i techniki pozwalają Spółce stale poszerzać ofertę i dostarczać nowoczesne, unikalne rozwiązania w pełni dostosowane do współczesnych, wciąż wrastających wymagań odbiorców.

PIT-RADWAR S.A. należy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Specjalista ds. księgowości w obszarze podatkowym, Poligonowa 30, Praga-Południe, Warszawa