Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowości

Kopalnie Surowców Skalnych Sp. z o.o.

  • Wałbrzych

    Wałbrzych, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • PROSZĘ O UZUPELNIENIE OBOWIĄZKÓW

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • znajomość podstaw prawa bilansowego

  • znajomość podstaw prawa podatkowego

  • bardzo dobra znajomość techniki księgowania

  • doświadczenie w pracy w dziale księgowości

  • Na wyżej wymienionym stanowisku wymagamy również bardzo dobrej znajomości

  • programów komputerowych – Word, Excel i oczekujemy dużej dyspozycyjności.

To oferujemy

  • ciekawą i atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • o ugruntowanej pozycji na rynku.

Kopalnie Surowców Skalnych w Bartnicy są spółką z ograniczoną odpowiedzialnością należącą do niemieckiego koncernu Basalt – Actien –Gesellschaft z siedzibą w Linz

w Niemczech.

Jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów kruszyw stosowanych w budownictwie drogowym. Posiadamy cztery kopalnie surowców skalnych oraz pięć wytwórni mas bitumicznych.

Przewiń do profilu firmy