Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowości

Krones Sp. z o.o.O firmie

  • Puławska 303, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Krones Sp. z o.o.

Puławska 303

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • administracja dokumentacji finansowo-księgowej;

  • wprowadzanie danych do systemu księgowego;

  • ogólne wsparcie działu księgowego;

  • przygotowywanie raportów;

  • archiwizacja dokumentów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, wyższe kierunkowe mile widziane;

  • doświadczenie w obszarze księgowości;

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • dobra znajomości obsługi komputera zwłaszcza MS Office, zaletą będzie znajomość pracy w programie SAP;

  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • pracę w ambitnym i zmotywowanym zespole;

  • pakiet socjalny;

  • niezbędne narzędzia pracy.

Innowacyjność i zamiłowanie do szczegółów sprawiły, że koncern Krones AG stał się wiodącym dostawcą systemów dla przemysłu napojowego. Około 15.000 pracowników firmy Krones AG stara się zachwycić klientów przełomowymi rozwiązaniami i doskonałymi osiągnięciami, teraz jak również w przyszłości.

Przewiń do profilu firmy

Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o firmie Krones, naszych produktach i o współpracownikach, zapraszamy do obejrzenia naszego kanału na YouTube (https://www.youtube.com/user/kronestv/).

Jeśli nasza oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy kierować CV w języku polskim ze zdjęciem, zawierające w tytule stanowisko, na jakie będą Państwo aplikować.