Oferta pracy

Specjalista ds. księgowości

Toyota Bank Polska S.A.O firmie

  • Postępu 18, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Toyota Bank Polska S.A.

Postępu 18

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji zdarzeń operacyjnych, ich dokumentacja oraz kontrola zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego i bilansowego.

  • Przygotowywanie i księgowanie dowodów księgowych, w szczególności księgowanie środków trwałych i odpisów amortyzacyjnych, rezerw i rozliczeń międzyokresowych, wynagrodzeń

  • Rozliczanie miesięcznych wydatków pracowników oraz podróży służbowych

  • Wystawianie i ewidencjonowanie dokumentów sprzedaży, w szczególności wystawianie faktur sprzedaży

  • Przygotowywanie przelewów bankowych

  • Prowadzenie rejestru VAT (sporządzanie deklaracji JPK_VAT), rejestru środków trwałych

  • Udział w zamknięciu okresów rozliczeniowych ( miesięcznych, kwartalnych, rocznych)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość)

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych

  • Doświadczenie we wdrożeniu systemów finansowo-księgowych będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość oprogramowania finansowo-księgowego

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (umowa na zastępstwo)

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę w stabilnej międzynarodowej organizacji znanej z wysokich standardów pracy

  • Możliwość rozwoju kompetencji w wielozadaniowym środowisku pracy

  • Nagrodę roczną, pakiet benefitów (opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, bonus wakacyjny, naukę języka angielskiego)

  • Dostęp do benefitów na preferencyjnych warunkach (pracowniczy program najmu samochodów, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa)