Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowości

BASECAMP REAL ESTATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

BASECAMP REAL ESTATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

plac Ireneusza Gugulskiego 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami.

  • Wystawianie i ewidencjonowanie dokumentów sprzedaży.

  • Księgowanie wyciągów bankowych.

  • Obsługa bankowości elektronicznej – wprowadzanie przelewów.

  • Bieżąca i okresowa weryfikacja i uzgadnianie sald kont księgowych.

  • Uzgadnianie rejestrów VAT.

  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia kompleksowej obsługi księgowej.

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku zgodnie z obowiązującym harmonogramem.

  • Wsparcie w przygotowaniu raportów.

  • Sporządzanie sprawozdań do GUS.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie – ekonomia, finanse, rachunkowość.

  • Praktyczna znajomość prawa podatkowego i rachunkowego.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – minimum 2 lata.

  • Znajomość oprogramowania finansowo-księgowego Microsoft Dinamics 365 Business Central NAV.

  • Dbałość o szczegóły, terminowość, zaangażowanie.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat.

  • Pracę w profesjonalnym i miłym zespole w przyjaznej atmosferze.

  • Przejrzyste warunki wynagrodzenia i premiowania w oparciu o posiadane umiejętności i doświadczenie.

  • Prywatna opieka medyczna.

BaseCamp to silnie rozwijająca się firma, która zapewnia wysokiej jakości zakwaterowanie dla studentów w zróżnicowanym, kreatywnym, bezpiecznym i komfortowym otoczeniu wraz z różnorodnymi usługami. Tworzymy unikalnie zaprojektowane nieruchomości, które mają nowoczesne rozwiązania infrastrukturalne i technologiczne. Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy z pasją zmieniają życie studentów na lepsze, wzmacniając akademicką i społeczno-ekonomiczną strukturę miast, w których budujemy i działamy. Posiadamy akademiki w Niemczech, Danii oraz Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalista ds. księgowości do naszego Działu Finansowego w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy