Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Księgowości

Polski Holding Obronny sp. z o.o.

  • Fort Wola 22, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fort Wola 22

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kontrola dokumentów finansowych pod względem formalnym i rachunkowym

  • dekretacja i księgowanie dokumentów kosztowych, przychodowych i innych operacji gospodarczych

  • księgowanie wyciągów bankowych

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych

  • przygotowywanie danych do deklaracji i kalkulacji podatkowych

  • udział w procesach zamknięcia miesiąca, roku oraz przygotowaniu rozliczeń CIT, VAT

  • regularne uzgadnianie kont księgowych oraz kontrola poprawności zapisów

  • rozliczanie i uzgadnianie sald kontrahentów

  • współpraca przy sporządzaniu sprawozdań finansowych

Nasze wymagania

  • znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości oraz podatków

  • wykształcenie wyższe

  • minimum trzyletnie doświadczenie w pracy w księgowości

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel

  • praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania finansowo – księgowego (znajomość systemu SAP będzie dużym atutem)

  • doświadczenie w wystawianiu faktur dokumentujących sprzedaż

  • chęć nauki i rozwoju

  • samodzielność i zaangażowanie

  • zorientowanie na rozwiązywanie problemów i doprowadzanie spraw do końca

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • niezbędne narzędzia

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

Polski Holding Obronny to podmiot który do 2013 roku (pod marką Bumar) przez blisko 45 lat prowadził działalność związaną z obrotem specjalnym, eksportem uzbrojenia i dużą aktywnością na rynkach zagranicznych.

Wskutek historycznych zmian otoczenia biznesowego i zmiany strategii, obecna działalność firmy oparta jest na trzech filarach: kluczowym – świadczenie kompleksowych usług i rozwiązań związanych z segmentem bezpieczeństwa wraz z cyberbezpieczeństwem, działalność handlowa na rynkach krajowych i zagranicznych oraz aktywność na rynku nieruchomości. Nasza strategia wyznacza kierunek działań na przyszłość. Chcemy być świadomie wybieranym partnerem ze względu na naszą wiarygodność i innowacyjność modelu biznesowego. Głównym celem jest oferowanie najwyższej jakości usług i produktów oraz uzyskanie pozycji lidera branży, zabezpieczającego strategiczne obiekty dla bezpieczeństwa Państwa i gospodarki narodowej.

Polski Holding Obronny sp. z o.o. jest jednym z największych udziałowców narodowego koncernu Polskiej Grupy Zbrojeniowej SA. skupiającej ponad 60 firm oraz zatrudniającej 17 tys. pracowników.

Przewiń do profilu firmy

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.