Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Księgowości

EXATELO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

EXATEL

Perkuna 47

Praga-Południe

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie w systemie ewidencji operacyjnej bazy umów i zleceń dot. kosztów dzierżaw i eksploatacji sieci telekomunikacyjnej oraz kosztów serwisów systemów informatycznych zgodnie z założeniami budżetowymi klasyfikacja kosztów wg PSR,
  • dekretacja faktur zgodnie z budżetem, uzyskiwanie akceptacji merytorycznej faktur i przekazywanie ich do płatności
  • monitorowanie wykonania umów dot. kosztów sieci telekomunikacyjnej i kosztów serwisów systemów informatycznych
  • przygotowywanie informacji i analiz w obszarze budżetu kosztów dot. świadczenia usług oraz kosztów sieci na potrzeby klienta wewnętrznego
  • przygotowanie miesięcznych raportów ad hoc

Nasze wymagania

  • 1 roku doświadczenia w ewidencji umów i dekretacji faktur kosztowych oraz tworzeniu rezerw na koszty lub ukończenie min. 3 roku studiów o profilu ekonomicznym
  • znajomości przepisów ustawy o rachunkowości
  • sprawnego posługiwania się MS Office (Excel, Word) mile widziane doświadczenie pracy w systemach ewidencyjnych oraz Microsoft Dynamics
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z dostawcami
  • dokładności, terminowości, dociekliwości i skrupulatności
  • umiejętności pracy zespołowej, zorientowania na cel i współpracę
  • umiejętności efektywnego zarządzania informacjami
  • chęci do ciągłego doskonalenia się i rozwoju

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo
  • pakiet benefitów – opieka medyczna, karnet sportowy
  • brak dresscode
  • dostęp do szkoleń, możliwość certyfikacji i rozwoju
  • elastyczny czas pracy w biurze i poza nim

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • opieka stomatologiczna

EXATEL to polski lider usług bezpieczeństwa ICT. Od ponad 25 lat świadczymy kompleksowe usługi z zakresu telekomunikacji w dowolnym miejscu w Polsce dla operatorów, biznesu i sektora publicznego. Dobrze znamy rynek teleinformatyczny. Korzystamy ze sprawdzonych i nowoczesnych technologii. Doświadczenie i wiedza naszych ekspertów to nasz największy atut.

Specjalista ds. Księgowości, Perkuna 47, Praga-Południe, Warszawa