Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do A&P Accounting & Payroll Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Warszawie, Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa, Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [[email protected]].
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowości

A&P ACCOUNTING & PAYROLL sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 05 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości klientów biura poprzez m.in. analizę, weryfikację, dekretowanie dokumentów i księgowanie operacji gospodarczych, kontrolę i rozliczanie kont rozrachunkowych, uzgadnianie sald, rozliczanie podatku VAT i podatku CIT, sporządzanie deklaracji podatkowych, przygotowywanie sprawozdań finansowych, współpraca z klientem oraz instytucjami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość)

  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu księgowości

  • samodzielność i poczucie odpowiedzialności za powierzony zakres obowiązków,

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • rzetelność, skrupulatność,

  • mile widziana znajomość programu Enova,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji zawodowych,

  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze,

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności oraz zaangażowania,

  • lekcje języka angielskiego w godzinach pracy,

  • elastyczne godziny pracy,

  • bonusy finansowe uzależnione od wyników pracy,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w multidyscyplinarnym zespole: doradców podatkowych, specjalistów prawa pracy, radców prawnych i księgowych.

  • forma zatrudnienia: umowa o pracę.

O nas

Spółka A&P Accounting & Payroll Sp. z o.o. Sp.k. jako biuro rachunkowe wspiera w sposób kompleksowy Klientów - zajmujemy się kwestiami księgowymi jak również kadrowo-płacowymi.

Do Naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista do sp. księgowości.