Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Księgowości

Odyssey Sp. z o.o.

Górczewska 32

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzenie dokumentów do systemu księgowego Optima

  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym

  • Analiza zapisów księgowych i uzgadnianie kont

  • Wsparcie zespołu w bieżących zadaniach

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca, kwartału, roku, sporządzaniu sprawozdania finansowego

Nasze wymagania

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w księgowości (biuro rachunkowe lub księgowość wewnętrzna)

  • Bardzo dobra znajomość programu Optima

  • Dokładność, praca ze szczegółami

  • Solidność, dotrzymywanie zobowiązań

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane

  • Doświadczenie w księgowości w branży motoryzacyjnej

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia i pracę w przyjaznym i bezpiecznym środowisku

  • Umowę o pracę na cały etat

  • Wynagrodzenie oparte na kompetencjach

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej w domu

  • Opiekę doświadczonych kolegów podczas okresu wdrożenia

  • Przemyślany system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Możliwość skorzystania z odpłatnej opieki medycznej Medicover, EnelMed

  • Możliwość skorzystania z karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Firma Odyssey jest obecna na rynku motoryzacyjnym od 1998 roku, obecnie jako autoryzowany dealer multibrandowy Nissan, Mazda, Kia, Fiat oraz Fiat Professional. Swoje dealerstwa prowadzi w Warszawie, Częstochowie, Kielcach, Lublinie i Pruszkowie. Dzięki prężnej i dynamicznej pracy oraz ciągłemu rozwojowi, firma od początku swojej działalności plasuje się w czołówce najlepszych wyników sprzedażowych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy