Oferta pracy

Specjalista ds. księgowości

Klient Pracuj.pl

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur;

  • Wystawianie faktur na podstawie poleceń księgowania;

  • Rozliczanie delegacji;

  • Obsługa systemu dekretacji faktur (workflow);

  • Ustalanie sald z kontrahentami;

  • Przygotowanie raportów księgowych;

  • Dbałość o windykacje należności w porozumieniu z opiekunami kontraktów;

  • Przygotowanie płatności;

  • Zawiązywanie rezerw i obliczenia RMK;

  • Organizacja procesów księgowych – opracowanie i wdrażanie procedur;

  • Przeprowadzanie okresowej kontroli kont.

Nasze wymagania

  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Znajomość co najmniej podstaw księgowości i zagadnień podatkowych;

  • Znajomość zasad rozliczania delegacji;

  • Znajomość podstaw VAT na potrzeby wystawiania i księgowania faktur;

  • Znajomość Excel na poziomie średniozaawansowanym;

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym;

  • Dokładność i skrupulatność;

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i zaangażowania;

  • Wsparcie w rozwoju umiejętności – szkolenia i konferencje;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Możliwość skorzystania z: Karty Multisport dla pracowników i członków rodziny, pakietu medycznego, ubezpieczenie na życie, lekcji języka angielskiego z native speakerem.

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą