Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Księgowości

Mercedes-Benz Trucks Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Mercedes-Benz Trucks Polska Sp. z o.o.

Daimlera 1

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie organizowania części sprzedażowej działu księgowości
  • Obsługa księgowa Spółki Retailowej Mercedes-Benz Trucks
  • Księgowanie rzeczowych aktywów trwałych (zwiększenia/zmniejszenia/kontrola amortyzacji)
  • Rozliczanie inwentaryzacji środków trwałych
  • Rozliczanie inwentaryzacji samochodów i części zamiennych
  • Ewidencja i kontrola poprawności stanu magazynu (samochody/części zamienne)
  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych
  • Księgowania związane z obrotem gotówki i płatnościami kartami płatniczymi
  • Księgowania wyceny należności, zobowiązań i środków pieniężnych
  • Księgowania wyciągów bankowych i kart płatniczych
  • Współpraca z departamentami biznesowymi
  • Wykonywanie zadań związanych z procesem zamknięcia miesiąca
  • Archiwizacja dokumentów księgowych
  • Uczestnictwo w projektach i optymalizacja procesów

Nasze wymagania

  • Masz kilkuletnie doświadczenie w obszarze finansów i księgowości na samodzielnym stanowisku,
  • Znasz przepisy podatkowe (VAT) oraz rachunkowe (ustawa o rachunkowości).
  • Lubisz samodzielnie pracować, analizować przypadki i doprowadzać tematy do końca.
  • Masz cierpliwość by wyjaśniać bardziej i mniej złożone niejasności.
  • Poziom znajomości języka obcego: angielski B2
  • Masz doświadczenie w pracy z systemem SAP.
  • Obsługujesz komputer w sposób umożliwiający sprawną pracę w obszarze finansów.

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • System premiowania
  • Bezpłatny parking
  • Home office
  • Elastyczny czas pracy
  • Dodatkowe dni wolne
  • Wczasy pod gruszą
  • Wsparcie dla rodziców

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe

Zainteresowała Cię ta oferta?

Wyślij swoją aplikację za pomocą przycisku aplikuj.

Nasza działalność koncentruje się głównie na sprzedaży poprzez sieć dealerską nowych pojazdów ciężarowych takich jak: Actros, Arocs i Atego oraz części zamiennych do nich. W tym obszarze współpracujemy z siecią dealerską składającą się z 9 dealerów. Poza sprzedażą pojazdów nowych oferujemy Klientom bezpośrednim pojazdy używane w ramach naszej sieci TruckStore.

Obecnie zatrudniamy ponad 100 osób. Spółka dynamicznie rozwija się i rok do roku notuje wzrosty sprzedaży.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref 39/FC

Specjalista ds. Księgowości, Daimlera 1, Włochy, Warszawa