Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. księgowości

Sieć Badawcza Łukasiewicz- Instytut Tele- i RadiotechnicznyO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Tele- i Radiotechniczny prowadzi kompleksowe i interdyscyplinarne badania naukowe oraz prace rozwojowe nad wysoko rozwiniętymi technologiami i innowacjami, szczególnie w zakresie systemów teleinformatycznych, elektroniki, montażu elektronicznego oraz rozwiązań dla Przemysłu 4.0.

Pracujemy dla biznesu oraz wspieramy rozwój polskiej gospodarki. W 2019 roku przekształciliśmy się w Instytut Sieci Badawczej Łukasiewicz, w której pracujemy na zasadach grup badawczych. Jako jedna z nielicznych jednostek zakwalifikowaliśmy się do wszystkich czterech grup: Inteligentna mobilność, Transformacja cyfrowa, Zdrowie oraz Zrównoważona gospodarka i energia, co dowodzi naszej różnorodności i wszechstronności. Działania te prowadzimy w wyspecjalizowanych Centrach, które skupiają ekspertów w swoich dziedzinach.

Ł-ITR/NP/24/2020

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Liczba stanowisk pracy:  1

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Przykładowy zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • dekretacja i księgowanie dokumentów,
  • uzgadnianie zapisów księgowych w celu bieżącego monitoringu wydatkowania budżetu,
  • sporządzanie deklaracji podatku dochodowego od osób prawnych,
  • sporządzanie deklaracji podatku od nieruchomości,
  • prowadzenie kasy Instytut i ewidencji kasowej,
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych.

Wymagania :

  • wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, ekonomia),
  • min 5-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku w obszarze finansów lub finansów i księgowości,
  • biegła znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • znajomość programów księgowo-finansowych (systemu klasy ERP),
  • znajomość przepisów z zakresu: ustawy o finansach publicznych, ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych,
  • dokładności, sumienności i terminowości w realizacji zadań.

Oferujemy:

  • pracę w innowacyjnym Instytucie Sieci,
  • benefity pozapłacowe (możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie oraz z prywatnej opieki medycznej),
  • atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do „wczasów”, karty podarunkowe z okazji świąt),
  • możliwość rozwoju kompetencji dzięki szerokiemu wachlarzowi kursów i szkoleń.

Dokumenty:

  • CV

Ogłoszenie archiwalne