Ta oferta pracy jest nieaktualna od 292 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Księgowości

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

PGNiG SERWIS SP. Z O.O.

PGNiG SERWIS SP. Z O.O. - dynamiczna,  rozwijająca się, nowoczesna firma zapewniająca infrastrukturę, technologię oraz usługi wspierające działalność podstawową spółek z GK PGNiG, poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: SK/2/2017

Zakres zadań realizowanych na tym stanowisku:

  • Księgowanie faktur sprzedaży,
  • Weryfikacja merytoryczna dokumentów księgowych,
  • Wystawianie i księgowanie not odsetkowych,
  • Naliczanie, aktualizacja i rozwiązywanie odpisów należności,
  • Uzgadnianie sald kontrahentów,
  • Analiza zapisów kont księgowych,
  • Przygotowanie i wysyłka potwierdzeń sald należności klientów,
  • Przygotowanie zestawień i wyjaśnień dla audytorów oraz organów kontroli wewnętrznej i zewnętrznej,
  • Akceptacja przelewów w systemie bankowym.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunkowe: finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • Minimum 5 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Praktycznej  znajomości przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych w zakresie VAT i CIT,
  • Mile widziana znajomość programu IFS,
  • Dobrej znajomość obsługi pakietu Microsoft Office – Excel,
  • Dyspozycyjności,
  • Komunikatywności,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość szkoleń i rozwój zawodowy,
  • Pracę w profesjonalnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 28 lutego 2017 r. klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie w nadsyłanych aplikacjach następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę PGNiG Serwis sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb bieżącej rekrutacji, zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”.

Administratorem danych  jest PGNiG Serwis sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie. Dane osobowe podane w CV przetwarzane są w celu rekrutacji na oferowane stanowisko.. Każdemu kandydatowi przysługuje prawo wglądu do jego danych osobowych i możliwość ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do tego by można je było przetwarzać w ww. celu

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się