Ta oferta pracy jest nieaktualna od 513 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Księgowości

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PGNiG SERWIS SP. Z O.O.

    PGNiG SERWIS SP. Z O.O. - dynamiczna,  rozwijająca się, nowoczesna firma zapewniająca infrastrukturę, technologię oraz usługi wspierające działalność podstawową spółek z GK PGNiG, poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Numer referencyjny: SK/2/2017

    Zakres zadań realizowanych na tym stanowisku:

    • Księgowanie faktur sprzedaży,
    • Weryfikacja merytoryczna dokumentów księgowych,
    • Wystawianie i księgowanie not odsetkowych,
    • Naliczanie, aktualizacja i rozwiązywanie odpisów należności,
    • Uzgadnianie sald kontrahentów,
    • Analiza zapisów kont księgowych,
    • Przygotowanie i wysyłka potwierdzeń sald należności klientów,
    • Przygotowanie zestawień i wyjaśnień dla audytorów oraz organów kontroli wewnętrznej i zewnętrznej,
    • Akceptacja przelewów w systemie bankowym.

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunkowe: finanse, rachunkowość, ekonomia),
    • Minimum 5 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Praktycznej  znajomości przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych w zakresie VAT i CIT,
    • Mile widziana znajomość programu IFS,
    • Dobrej znajomość obsługi pakietu Microsoft Office – Excel,
    • Dyspozycyjności,
    • Komunikatywności,
    • Umiejętności pracy w zespole,
    • Umiejętności pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Możliwość szkoleń i rozwój zawodowy,
    • Pracę w profesjonalnym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 28 lutego 2017 r. klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zamieszczenie w nadsyłanych aplikacjach następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę PGNiG Serwis sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb bieżącej rekrutacji, zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”.

    Administratorem danych  jest PGNiG Serwis sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie. Dane osobowe podane w CV przetwarzane są w celu rekrutacji na oferowane stanowisko.. Każdemu kandydatowi przysługuje prawo wglądu do jego danych osobowych i możliwość ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do tego by można je było przetwarzać w ww. celu