Specjalista ds. Księgowości

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.06.2018
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 05.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
    Specjalista ds. księgowości
    w Biurze ds. Finansów i Logistyki
    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne obowiązki:

    • Przygotowywanie danych finansowych do sprawozdań spółki oraz deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT.
    • Analiza danych pod kątem niedopuszczania do prekluzji zobowiązań oraz dbałość o bieżącą ściągalność należności Spółki
    • Dekretacja i księgowanie dokumentów
    • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
    • Analiza sald kont rozrachunkowych
    • Prowadzenie dokumentacji księgowej oraz bieżące prace księgowe.

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość)
    • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w dziale księgowości na podobnym stanowisku
    • Praktyczna znajomość ustaw podatkowych, ustawy o rachunkowości, a także KSH
    • Dobra znajomość: (pakiet MS Office, w szczególności Excel) oraz znajomość systemów finansowo-księgowych
    • Dodatkowym atutem będzie: znajomość systemu EGERIA oraz znajomość rozliczeń w zakresie funduszy unijnych i innych środków pozyskiwanych z budżetu państwa

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Przyjazną atmosferę pracy,
    • Pakiet socjalny / opiekę medyczną

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji: CV oraz list motywacyjny w języku polskim.

    Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie.
    Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A. ul. Bagatela 12, 00-585 Warszawa, jako administratora danych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922), moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oznaczonego numerem referencyjnym PAIH_SFK/08/05/2018. Oświadczam jednocześnie, iż zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz możliwości ich poprawiania, a także o tym, że podanie tych danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa wyżej.”

    albo klauzulę zgody rozszerzonej o przetwarzanie danych osobowych również do celów przyszłych rekrutacji:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A. ul. Bagatela 12, 00-585 Warszawa, jako administratora danych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922), moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oznaczonego numerem referencyjnym  PAIH_SFK/08/05/2018 oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A. Oświadczam jednocześnie, iż zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz możliwości ich poprawiania, a także o tym, że podanie tych danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa wyżej.”
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.