Specjalista ds. Księgowości

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 28.11.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 28.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Specjalista ds. Księgowości w ING Lease

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: AŚ/LEASE/11/2018

    ING Lease (Polska) Sp. z o.o. należy do międzynarodowej Grupy ING - jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Spółka jest liderem rynku leasingu w Polsce, oferując nowoczesne produkty leasingowe - dopasowane do potrzeb zarówno małych i średnich przedsiębiorstw jak i dużych, międzynarodowych korporacji. Dołącz do nas!

    Forma zatrudnienia: umowa o pracę

    Twoje zadania:

    • Dbałość o prawidłowość ewidencji księgowej pod kątem bilansowym i podatkowym
    • Bieżąca analiza sald kont
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych (m.in. VAT, CIT)
    • Przygotowywanie raportów dla instytucji zewnętrznych (m.in. GUS, NBP)
    • Samoorganizacja stanowiska pracy pod kątem wymaganych terminów
    • Aktywne uczestnictwo w optymalizacji i rozwoju standardów pracy

    Nasze oczekiwania:

    • Min. 5 letnie doświadczenia na stanowisku samodzielnego księgowego
    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
    • Znajomość zagadnień z obszaru rachunkowości oraz prawa podatkowego
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Skuteczność i dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy
    • Zdolność analitycznego myślenia, kojarzenia faktów i formułowania wniosków
    • Umiejętność budowania pozytywnych relacji
    • Bardzo wysoki poziom umiejętności analitycznych i komunikacyjnych
    • Umiejętność adaptacji w dynamicznie zmieniającym się środowisku oraz twórczego rozwiązywania problemów

    Mile widziane:

    • Doświadczenie pracy w firmie świadczącej usługi leasingowe lub car fleet management
    • Znajomość systemu LEO FK
    Oferujemy Ci:
    Stabilne warunki zatrudnieniaSzkolenia i programy rozwojoweDostęp do nowych technologiiPremię uzależnioną
    od wyników
    Prywatną opiekę medycznąPracowniczy program emerytalnyPakiet sportowyKafeteryjny system benefitów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.