Specjalista ds. księgowości

Gas Storage PolandO firmie

Gas Storage Poland

Miła

Warszawa

Gas Storage Poland sp. z o.o. (GSP) jest spółką z GK PGNiG S.A., której podstawowym przedmiotem działalności jest wykonywanie zadań operatora systemu magazynowania gazu. GSP prowadzi dodatkowo działalność w zakresie inżynierii i doradztwa technicznego obejmującego projektowanie, budowę i eksploatację komór magazynowych.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Główne zadania:

  • Dekretowanie dokumentów księgowych oraz ich wprowadzenie do systemu księgowego;
  • Uczestniczenie w procesie zamykania miesiąca, kwartału i roku;
  • Comiesięczne uzgadnianie kont bilansowych oraz wynikowych;
  • Weryfikacja i kontrola dokumentów pod względem formalnym, rachunkowym oraz podatkowym (VAT, CIT).

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe poparte co najmniej 3 letnim doświadczeniem na samodzielnym stanowisku w dziale księgowym;
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;
  • Praktycznej znajomości przepisów prawa bilansowego (MSSF);
  • Praktycznej znajomość przepisów prawa podatkowego (VAT, CIT);
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi;
  • Sumienność, rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi IFS.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • atrakcyjny pakiet socjalny (w tym prywatna opieka medyczna).

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o pilne przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gas Storage Poland sp. z o.o. w procesie rekrutacji”.

Chronimy przekazywane nam Państwa dane osobowe zgodnie z obowiązującym prawem. Pod tym linkiem znajdziecie Państwo więcej szczegółów: RODO

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy