Oferta pracy

Specjalista ds. księgowości

WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.O firmie

  • Włocławek

    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżące księgowanie dokumentów w wybranych obszarach

  • przygotowanie rozliczeń i deklaracji z tytułu podatku u źródła

  • przygotowywanie i realizacja zapłat zgodnie z polityką firmy

  • uzgadnianie rozrachunków, potwierdzanie sald z dostawcami i odbiorcami

  • uzgadnianie wybranych kont księgi pomocniczej i głównej

  • raportowanie do GUS, NBP itp.

  • udział w procesie zamykania miesiąca/roku ,kontroli celno-skarbowych ,audytów

  • aktywny udział w realizacji projektów finansowo-księgowych oraz wdrażania optymalizacji/automatyzacji procesów

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe kierunkowe

  • minimum wcześniejsze 2-letnie doświadczenie w obszarach finansowo-księgowych (preferowana firma produkcyjna)

  • język angielski w stopniu umożliwiającym samodzielną komunikację z klientami i dostawcami

  • znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów prawa podatkowego

  • dokładność i staranność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • umiejętność pracy w zespole oraz z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • wynagrodzenie zgodnie z kompetencjami i doświadczeniem

  • pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, świadczenia z ZFŚS )

  • przyjazną atmosferę i pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej

  • elastyczny czas pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne