Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Księgowości

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 13.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Należąca do Deutsche Telekom AG firma T-Systems jest jednym z największych europejskich dostawców kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych. Dla nas jest to coś więcej niż tylko połączenie telekomunikacji i informatyki: staramy się aby już na etapie projektu rozwiązania, uwzględniać możliwości drzemiące w tych dwóch obszarach. Nasz zespół na całym świecie liczy ponad 37.900 Pracowników, a nasze cele to pomaganie Klientom w rozwoju i zwiększaniu ich konkurencyjności. Dążymy do tego aby oferowane przez nas rozwiązania charakteryzowały się wysoką wydajnością, innowacyjnością i niezawodnością. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż każdy Klient jest inny, dlatego nasze rozwiązania są zawsze dostosowane do indywidualnych wymagań i specyfiki biznesowej przedsiębiorstwa.

    Do naszego zespołu we Wrocławiu aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Profil kandydata:

    • wykształcenie wyższe / licencjat o profilu ekonomicznym (preferowane kierunki to: rachunkowość, finanse, bankowość)
    • dobra znajomość zasad księgowości i rachunkowości, znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości będzie dodatkowym atutem,
    • wiedza z zakresu finansów,
    • 5 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, szczególnie w firmie międzynarodowej,
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word),
    • praktyka w przygotowywaniu danych do sprawozdań finansowych,
    • dobra znajomość przepisów podatkowych z zakresu VAT, CIT,
    • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem (moduł Sprzedaż),
    • dobra znajomość języka angielskiego, znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
    • dobra organizacja pracy,
    • umiejętności analityczne,
    • staranność, sumienność, odpowiedzialność i terminowość,
    • umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku.

    Twoje zadania:

    • wprowadzanie danych do systemu księgowego,
    • wystawianie faktur oraz rozliczenie kontraktów,
    • tworzenie raportów i zestawień,
    • analiza kosztów i przychodów,
    • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
    • współpraca z głównym księgowym, dyrektorem finansowym oraz menedżerami liniowymi,
    • praca w systemie SAP,
    • terminowe przygotowywanie sprawozdań wewnętrznych i zewnętrznych.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • miłą atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie życiorysu (CV) oraz listu motywacyjnego do 15.09.2019 klikając w przycisk aplikowania.

    KLAUZULA INFORMACYJNA

    Administrator

    Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest T-Systems Polska Sp. z o. o., jako pracodawca.
    T-Systems Polska Sp. z o.o.
    ul. Św. Antoniego 7, 50-073 Wrocław

    Inspektor Ochrony danych - Daniel Szmurło

    Osobą kontaktową ze strony Inspektora Ochrony Danych jest Mirosław Koralewski, adres do korespondencji:

    T-Systems Polska Sp. z o. o, ul. Marynarska 12, 02-674 Warszawa
    adres email: [email protected]

    Cel i podstawy przetwarzania

    Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. T-Systems Polska Sp. z o. o. będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. W celu wyrażenia zgody prosimy o umieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez T-Systems Polska przez okres najbliższych 6 miesięcy.”

    Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

    Przepisy prawa pracy: art. 22 Kodeksu pracy oraz §1 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika.

    W celu wyrażenia zgody prosimy o umieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, które zamieściłem w liście motywacyjnym oraz załączonych do niego dokumentach.”

    Odbiorcy danych osobowych

    Odbiorcą Państwa danych osobowych będzie T-Systems Polska Sp. z o.o.

    Okres przechowywania danych

    Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.

    W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 6 miesiące.

    Prawa osób, których dane dotyczą

    Mają Państwo prawo do:

    1) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
    2) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;
    3) prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
    4) prawo do usunięcia danych osobowych;
    5) prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
    ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

    Informacja o wymogu podania danych

    Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym.

    Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.