Oferta pracy

Specjalista ds. Księgowości

Centrum Badawczo-Rozwojowe Novasome Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem formalnym i rachunkowym;

  • Księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych;

  • Analiza i uzgadnianie kont księgowych i rozrachunkowych;

  • Przygotowanie przelewów bankowych; potwierdzenie i uzgadnianie sald z kontrahentami;

  • Sporządzanie i weryfikacja rejestrów JPK VAT

  • Pomoc w przygotowaniu wymaganych przez prawo dokumentów, deklaracji, informacji;

  • Czynny udział w zamknięciu m-ca/roku, sporządzaniu rocznego sprawozdania finansowego;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min. 2 lata;

  • Znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego;

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office;

  • Doświadczenie w rozliczaniu dotacji i grantów (mile widziane);

  • Proaktywna postawa nastawiona na szukanie rozwiązań;

  • Odpowiedzialność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań;

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dofinansowanie do karty MultiSport, biletów na wydarzenia kulturalne i mecze,

  • wczasy oraz kolonie we własnym ośrodku wczasowym nad morzem,

  • finansowanie aktywności sportowej pracowników,

  • świąteczne bonusy oraz nagrody za długi staż pracy,

  • szkolenia organizowane przez trenerów wewnętrznych,

  • doskonalące szkolenia zewnętrzne i konferencje,

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki zdrowotnej oraz grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,

  • zniżki na usługi we własnych placówkach medycznych,

  • imprezy integracyjne,

  • wolontariat pracowniczy, biblioteczka Hasco i wiele innych.

Centrum Badawczo-Rozwojowe Novasome Sp. z o.o.

Centrum Badawczo-Rozwojowe Novasome Sp. z o.o. prowadzi badania naukowe oparte na wiedzy i rozwoju najnowszych technologii. Jesteśmy firmą świadczącą usługi eksperckie i analityczne w dziedzinie medycyny, farmacji i dla przemysłu kosmetycznego. Dowiedz się więcej na: www.novasome.pl

Przewiń do profilu firmy

Co zrobić, by do nas dołączyć?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij „Aplikuj” i prześlij nam swoje aktualne CV.

Twoje zgłoszenie przeczytamy z najwyższą uwagą, jednak będziemy mogli skontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.