Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowości

Hafele Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja i księgowanie wszelkich dokumentów finansowych (faktury, wyciągi bankowe, WNT, import),

  • wykonywanie operacji bankowych,

  • okresowa weryfikacja i uzgadnianie sald,

  • bieżący nadzór nad należnościami, kontakt z klientami i monitowanie,

  • nadzór nad obiegiem dokumentacji księgowo-finansowej i administracyjnej,

Nasze wymagania

  • doświadczenie min. 3 lata w dziale księgowości,

  • średnie lub wyższe wykształcenie kierunkowe (np. Rachunkowość, Ekonomia, Finanse),

  • znajomość zagadnień Ustawy o Rachunkowości, przepisów podatkowych,

  • praktyczna znajomość pakietu Office (zwłaszcza Excel),

  • mile widziana znajomość programów SAP,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania,

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji,

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,

  • pakiet medyczny,

  • pakiet Multisport,

  • dofinasowanie wypoczynku w ramach ZFŚS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Hafele Polska Sp. z o.o.

Tworzymy międzynarodową firmę oferującą nowoczesne okucia meblowe i budowlane, systemy oświetleniowe oraz elektroniczne systemy kontroli dostępu. Dzięki bogatemu doświadczeniu sięgającemu 1923 roku, zdobyliśmy zaufanie Klientów z ponad 150 krajów. Jesteśmy wizjonerami, innowatorami i zaufanymi partnerami.

Przewiń do profilu firmy