Oferta pracy

Specjalista ds. księgowości

DOLNOŚLĄSKA SZKOŁA WYŻSZA

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • dekretacja i księgowanie faktur oraz sprawdzanie poprawności tych dokumentów pod względem merytorycznym i formalno-rachunkowym

  • księgowanie operacji bankowych i kasowych

  • wystawienie faktur i innych dokumentów księgowych

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i inwestycji (ruch środków trwałych, naliczanie amortyzacji itp.)

  • uzgadnianie kont oraz nadzór nad rozrachunkami z pracownikami i kontrahentami

  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów

  • udział w zamykaniu okresów księgowych

  • udział w badaniu ksiąg rachunkowych, kontrolach US i instytucji wypłacających środki projektowe

  • bieżąca oraz okresowa archiwizacja dokumentów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie finansów lub rachunkowości

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych

  • skrupulatność, dokładność i umiejętność analitycznego myślenia

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie

  • znajomość programu SAP (Fin) będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie na prestiżowej i renomowanej Uczelni

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę na pełen etat

  • pracę w akademickim środowisku

  • dodatkowe dni wolne w roku

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia poprzez bezpłatne szkolenia

  • możliwość pracy zdalnej (częściowo)

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy

  • możliwość podjęcia studiów wyższych i podyplomowych na preferencyjnych warunkach

  • ubezpieczenie grupowe