Oferta pracy

Specjalista ds. księgowości

Pryzmat Sp. z o.o. sp. k.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym,

  • Bieżące ewidencja dokumentów księgowych zgodnie z planem kont spółki w szczególności wyciągi bankowe, koszty, zakupy krajowe.

  • Uzgadnianie kont księgowych.

  • Uzgadnianie zakupów z rejestrami VAT.

  • Inne zadania bieżące wykonywane w dziale księgowości.

  • Realizowanie zadań zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i podatkowymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie o profilu ekonomicznym (preferowane wyższe kierunkowe z zakresu rachunkowości, finansów, administracji).

  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości przedsiębiorstw w każdym obszarze działalności.

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym zakresie zadań.

  • Systematyczności, dokładności, samodzielności i odpowiedzialności za wykonywaną pracę.

  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych, w szczególności PIT/CIT/VAT.

  • Umiejętność współpracy z innymi i komunikatywności.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym.

  • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów.

  • Niekorporacyjne środowisko pracy.

  • Wdrożenie do zadań na stanowisku pracy i niezbędne szkolenia.

  • Możliwość przystąpienia do programu multisport oraz ubezpieczenia grupowego.

Pryzmat sp. z o.o. sp.k. zajmuje się najmem i sprzedażą urządzeń drukujących oraz produkcją i dystrybucją tonerów i tuszów do drukarek.

Przewiń do profilu firmy