Oferta pracy

Specjalista ds. księgowości

PGNiG GAZOPROJEKT S.A.

  • Strzegomska 55A, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Strzegomska 55A

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych w zakresie sprzedaży, zakupów, rozliczeń z pracownikami

  • Prowadzenie ewidencji wartości środków trwałych, niematerialnych i prawnych oraz leasingu

  • Ewidencja i księgowanie rozliczeń międzyokresowych

  • Kontrolowanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym

  • Księgowanie wyciągów bankowych, obsługa płatności i firmowych rachunków

  • Sporządzanie sprawozdań, raportów i zestawień

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku w księgowości

  • Dobra, praktyczna znajomość przepisów w zakresie VAT i CIT

  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości

  • Zaawansowana obsługa MS Excel

  • Znajomość systemem Enova 365 będzie dodatkowym atutem

  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Doskonała organizacja pracy

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość udziału w realizacji ambitnych projektów

  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez udział w szkoleniach, kursach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • inicjatywy dobroczynne

PGNiG GAZOPROJEKT S.A. to wiodący dostawca usług inżynieringu inwestycji infrastrukturalnych. Prowadzimy działalność na wszystkich etapach procesów inwestycyjnych od analiz i studiów wykonalności poprzez projekty budowlane, wykonawcze oraz dokumentacje środowiskowe i specjalistyczne.

Przewiń do profilu firmy