Oferta pracy

Specjalista ds. księgowości

Vorwerk Polska Sp. z o.o. Sp. K.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, rachunkowym, podatkowym oraz zgodności z procedurami wewnętrznymi;

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych;

  • uzgadnianie sald wybranych kont księgowych;

  • przygotowywanie raportów, analiz i zestawień na potrzeby wewnętrzne;

  • wykonywanie innych zadań związanych z funkcjonowaniem Działu Księgowo-Finansowego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne;

  • doświadczenie w obszarze finansowo-księgowym minimum 5 lat;

  • znajomość zasad księgowości, podatków VAT i CIT;

  • praktyczną znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel);

  • zdolności analityczne;

  • doświadczenie w pracy z systemami operacyjnymi ERP (SAP mile widziany);

  • swobodną komunikację w j. angielskim – min. B1;

  • dobrą organizację czasu pracy, komunikatywność, dokładność i systematyczność.

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wdrożenie do przyszłych zadań

  • Przyjazna atmosfera wraz z integracją

  • Prywatna opieka medyczna i stomatologiczna oraz ubezpieczenie grupowe

  • Dofinansowanie do sportu i kultury

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • dodatkowy urlop

Jesteśmy spółką sprzedażową działającą w Grupie Vorwerk – dużej, międzynarodowej firmie zajmującej się sprzedażą innowacyjnych produktów o wysokiej jakości, m.in. urządzeń Thermomix®, odkurzaczy Kobold w ponad 70 krajach.

Działalność firmy Vorwerk wiąże się z bogatą, 130 letnią historią. Vorwerk Polska działa od 1994 roku, odnosząc kolejne sukcesy. Flagowym produktem Vorwerk Polska jest urządzenie Thermomix®, które ułatwia przygotowywanie zdrowych i smacznych posiłków.

Przewiń do profilu firmy