Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowości

ZOO WROCŁAW sp. z o.o.

Wróblewskiego 1

Śródmieście

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, wprowadzanie do obiegu i kontrolowanie dokumentów finansowo-księgowych,

  • Księgowanie wybranych zdarzeń gospodarczych zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami ustaw o CIT i VAT,

  • Analiza i uzgadnianie rozrachunków,

  • Przygotowywanie i wprowadzanie przelewów bankowych,

  • Prowadzenie dodatkowych ewidencji wynikających z wewnętrznych ustaleń w zakresie rachunkowości,

  • Współpraca w zakresie przygotowania sprawozdania finansowego i obsługi audytu.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy w dziale księgowym,

  • Posiadanie wykształcenia ekonomicznego,

  • Wiedza z zakresu księgowości i podatków,

  • Podstawowa wiedza z zakresu zagadnień kadrowo-płacowych,

  • Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office, w szczególności Excel’em,

  • Otwartość, komunikatywność oraz wysoki poziom zaangażowania,

  • Rzetelność, terminowość oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania.

To oferujemy

  • Dostęp i dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,

  • Dofinansowanie wypoczynku - tzw. „wczasy pod gruszą”,

  • Dofinansowanie do karty Multisport,

  • Możliwość korzystania z obiektu dla Ciebie i rodziny,

  • Możliwości rozwoju i awansu wewnętrznego,

  • Praca w pięknej części miasta z dogodną komunikacją i parkingiem rowerowym,

  • Przyjazna atmosfera pracy w doświadczonym zespole!

O nas

Zoo Wrocław to jeden z największych ogrodów zoologicznych w Polsce, którego misją jest ochrona zagrożonych wyginięciem gatunków, tworzenie przyjaznego miejsca dla zwierząt i odwiedzających je gości, a także upowszechnianie wiedzy na temat bioróżnorodności oraz jej znaczeniu dla losów ludzi i całej planety.

Dołączając do naszego zespołu zdobywasz szansę, aby przekonać się ile osób o różnych umiejętnościach i zainteresowaniach jest zaangażowanych w funkcjonowanie ogrodu zoologicznego, a także jak łączymy pasję z wykonywaniem obowiązków.