Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. księgowości

CCC S.A.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie faktur zakupowych oraz tworzenie rezerwy,
  • uzgadnianie deklaracji VAT,
  • sporządzanie bieżących raportów finansowych na potrzeby innych działów,
  • definiowanie, dokumentowanie i projektowanie procesów oraz zapewnianie zgodności z globalnymi procesami i polityką firmy,
  • współpraca z innymi zespołami biznesowymi i wsparcie w globalnych inicjatywach i projektach,
  • przeprowadzanie procesu zmiany na rozwiązania zapewniające efektywniejszy system praca w obszarze finansowo - księgowym,
  • monitorowanie KPI dla obszaru AP oraz przygotowywanie analizy na potrzeby kierownictwa.

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia,
  • wykształcenie wyższe (kierunki: Rachunkowość, finanse i pokrewne),
  • język angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość systemu SAP,
  • doświadczenie w zakresie obowiązków działu Zobowiązań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość pracy hybrydowej,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego Multisport/Medicover Sport,
  • innowacyjne środowisko pracy,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC, sklepu internetowego eobuwie.pl, MODIVO oraz HalfPrice.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • pakiet relokacyjny
  • program rekomendacji pracowników
  • Innowacyjne miejsce pracy

Specjalista ds. księgowości, Wrocław