Oferta pracy

Specjalista ds. Księgowości

TechniSat Digital Sp. z.o.oO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grupa TechniSat produkcje elektronikę użytkową na teren Unii Europejskiej. Od czasu założenia 1987 roku, grupa jest wiodącym przedsiębiorstwem działającym w branży elektronicznej. Do naszego zakładu produkcyjnego w Siemianicach k. Obornik Śląskich (woj. dolnośląskie), gdzie produkowane są obecnie m.in. wysokiej klasy routery bezprzewodowe i repeatery poszukujemy osoby do Działu Księgowości.

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI

Miejsce pracy: Siemianice (k. Obornik Śląskich)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie płatności w PLN i innych walutach obcych w bankowości elektronicznej;
  • Księgowanie wyciągów bankowych;
  • Wsparcie działu w innych pracach księgowych;

WYMAGANIA:

  • Preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, głównie programu Excel;
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz dokładność, komunikatywność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pracę w doświadczonym zespole;
  • Kartę restauracyjną (do 190 zł miesięcznie);
  • Pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia pieniężne i rzeczowe);
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
  • Elastyczne godziny pracy;
Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ
lub dostarczenie do siedziby firmy
TechniSat Digital Sp. z o.o. ul. Poznańska 2, Siemianice, 55-120 Oborniki Śląskie
W razie pytań zachęcamy do kontaktu: 71 310 40 28 , 71 310 42 27

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez TechniSat Digital Sp. z o.o. , z siedziba w Siemianicach
dla potrzeb bieżącego procesu rekrutacyjnego"
”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez TechniSat Digital Sp. zo.o.
z siedziba w Siemianicach w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych odpowiadających mojej ofercie pracy "

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy