Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Księgowości z angielskim

B3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ciepłownicza 23C

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie faktur zagranicznych placówek

  • miesięczna analiza P&L i Cash Flow

  • rozliczanie i procesowanie zamówień

  • audyt wydatków i kosztów

  • obsługa zadań związanych z procesem zamknięcia miesiąca/roku

Nasze wymagania

  • doświadczenie w księgowości i w obszarze finansów

  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2 (stosowany w piśmie i mowie)

  • wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze Finansów i Rachunkowości

  • biegła znajomość MS Excel

Mile widziane

  • znajomość systemu Quickbooks

  • język niemiecki

To oferujemy

  • 1 miesięczne wprowadzenie połączone ze szkoleniem w Szwajcarii

  • możliwość rozwoju w obszarze księgowości w międzynarodowym środowisku

  • możliwość pracy w pełni zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce lub pracy częściowo zdalnej z wizytami w biurze w Warszawie lub Krakowie 2-3 razy w miesiącu

  • umowa B2B w pełnym wymiarze