Ta oferta pracy jest nieaktualna od 112 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Księgowości z językiem angielskim

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kancelaria Medius S.A.

    Kancelaria Medius S.A. to dynamicznie rozwijająca się spółka na rynku zarządzania wierzytelnościami w Europie. W związku z rozwojem spółki na rynku międzynarodowym poszukujemy osób zaangażowanych i kreatywnych. Oferujemy możliwość pracy w dziale księgowym na stanowisku:

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska pracy:

    • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych spółek zagranicznych
    • udział w zamknięciach miesięcznych, kwartalnych i rocznych
    • sporządzanie raportów z działalności Grupy na potrzeby wewnętrzne jak i dla zewnętrznych instytucji
    • samodzielne dekretowanie i księgowanie dokumentów
    • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami krajowymi jak i zagranicznymi
    • stały kontakt mailowy jak i telefoniczny z zagranicznymi kontrahentami
    • wsparcie przy realizacji bieżących zadań działu księgowego oraz Zarządu Grupy

    Oczekujemy:

    • minimum 3-letniego doświadczenia w pracy w pełnej księgowości
    • doświadczenia w sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych
    • znajomości prawa bilansowego oraz przepisów podatkowych
    • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • znajomości programów księgowych, szczególnie Comarch XL, Optima
    • znajomości pakietu Office (w szczególności Excel)
    • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, dokładność, rzetelność, terminowość i odpowiedzialność
    • mile widziana znajomość przepisów MSR/MSSF

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • stabilną pracę w zintegrowanym zespole (umowa o pracę),
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu,
    • środowisko wspierające rozwój,
    • pakiet socjalny,
    • pracę pełną wyzwań w ambitnym i doświadczonym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kancelaria Medius S.A. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Kancelaria Medius S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Babińskiego 69. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Kancelaria Medius S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Babińskiego 69 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) – dalej RODO − informujemy, że: Kancelaria Medius S.A. z siedzibą w Krakowie jest Administratorem Państwa danych osobowych. Jako Administrator będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w celu związanym z nawiązaniem i przebiegiem procesu zatrudnienia, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego, do momentu jego zakończenia. Możemy przetwarzać Państwa dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w oparciu o prawnie uzasadniony interes Administratora danych, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Państwa dane osobowe będą przechowywane do momentu realizacji celu bądź celów, o których mowa powyżej albo do momentu cofnięcia przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych albo do momentu zatrudnienia / nawiązania współpracy. Państwa dane osobowe nie zostaną ujawnione innym odbiorcom danych osobowych niż Administrator, w tym także odbiorcom z państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Do Państwa danych nie będą miały dostępu inne podmioty przetwarzające niż Administrator. Administrator danych nie planuje wykorzystywać Państwa danych osobowych do profilowania ani w ramach systemu zautomatyzowanego systemu podejmowania decyzji. W razie pytań możesz się z nami skontaktować z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.