Specjalista ds. księgowości z językiem niemieckim

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • 08.08.2019
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 07.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana
    w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz
    Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług,
    który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

    www.goldmanrecruitment.pl
    Dla naszego Klienta, nowo otwatrego centrum BPO we Wrocławiu, poszukujemy kandydatów z językiem niemieckim na stanowiska finansowe:
    Specjalista ds. księgowości z językiem niemieckim (nowe centrum BPO)
    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref. 190543/5513

    Opis stanowiska:

    • księgowania związane z zamknięciem miesiąca (np. wycena rozrachunków, wiekowanie należności, przegrupowanie sald),
    • koordynowanie działań w ramach procesów księgowych,
    • uzgadnianie sald prowadzonych kont,
    • przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów i innej dokumentacji,
    • regularny kontakt z klientem niemieckojęzycznym,
    • udział w projektach ciągłego doskonalenia; usprawnianie procesów i procedur.

    Wymagania:

    • doświadczenie w obszarze księgowości i finansów (AP/AR/GL): 1 rok,
    • znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego na poziomie min. B2,
    • znajomość narzędzi takich jak SAP oraz MS Excel,
    • dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne,
    • analityczny umysł,
    • motywacja oraz chęć zdobywania wiedzy w obszarze finansów,.

    Oferta obejmuje:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę,
    • możliwość nauki od najlepszych oraz pracę dla największych światowych marek,
    • merytoryczne szkolenia realnie podnoszące kompetencje, kursy językowe,
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów takich jak prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie,
    • bardzo dobrą atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.