Ta oferta pracy jest nieaktualna od 319 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Księgowości z Językiem Szwedzkim

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa. Należymy do grona liderów dostarczających kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie rekrutacji, usług IT, outsourcingu pracowników, RPO oraz usług doradztwa HR.
    Wysoka świadomość biznesowa oraz realizacja projektów w oparciu o znajomość konkretnego sektora rynku pracy pozwalają nam tworzyć nową, unikalną wartość na rynku rekrutacji i usług doradczych.

    Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Work place: Wrocław
    Nr ref.: SKSV/KN/2017

    OPIS STANOWISKA:

    • Obsługa księgowa transakcji sprzedaży oraz codzienna współpraca z partnerami Grupy w zakresie:
    - rezerwacji i przydzielania transakcji przychodzących i wychodzących,
    - windykacji należności zgodnie ze standardowym procesem Grupy,
    - przygotowywania raportów księgowych, udział w procesie zamykania miesiąca,
    • Zapewnienie wysokiej jakości codziennych standardów pracy.

    WYMAGANIA:

     • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy w księgowości,
    • Bardzo dobra znajomość języka szwedzkiego (w mowie i piśmie) oraz języka angielskiego,
    • Dobre umiejętności komunikacyjne
    • Samodzielność, skuteczność i zaangażowanie
    • Orientacja na klienta
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dobra znajomość pakietu MS Office

    OFERUJEMY:

    • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym i ambitnym zespole,
    • Ciekawą i odpowiedzialną pracę z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i metod,
    • Możliwośćrozwoju.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). „

    Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    bottom