Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowości

SOLVER SP. Z O.O.O firmie

4 0006 000 brutto / mies.
  • Zabrze, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

 Firma Solver Spółka z o.o. rozpoczęła działalność w 1999r. Główne gałęzie firmy to kompleksowa budowa stacji bazowych oraz budownictwo energetyczne. Obecnie stanowimy kilkudziesięciu osobowy zespół ludzi. W związku z  dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na  stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Kontrola i sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • Dekretacja i wprowadzanie dokumentów do systemu ERP
  • Sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu
  • Rozliczanie zaliczek i delegacji
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Przygotowanie dokumentacji dla biura rachunkowego

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w dziale księgowości
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Samodzielność, dokładność, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Zdolności interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość Excela

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Po 3 miesięcznym okresie  próbnym umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Wysokie wynagrodzenie stałe + premia adekwatna do osiąganych wyników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne