Specjalista ds. księgowości

  • Żywiec, śląskie
  • Specjalista
  • 05.06.2018
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 05.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obowiązki:

    • dekretacja dokumentów księgowych, kontrola obiegu dokumentów
    • tworzenie analiz i raportów finansowo –księgowych
    • prowadzenie windykacji , zarzadzanie rozrachunkami
    • obsługa kasy gotówkowej i fiskalnej
    • sporządzanie raportów dla instytucji zewnętrznych

    Wymagania:

    • wykształcenie o kierunku ekonomicznym
    • znajomość przepisów podatkowych i z zakresu rachunkowości
    • samodzielność w działaniu
    • skrupulatność i wysokie zaangażowanie
    • doskonała organizacja czasu pracy

    Oferujemy:

    • umowa o pracę
    • możliwość zdobycia praktycznych umiejętności
    • pracę w stabilnej firmie
    • nowoczesne narzędzia pracy
    • przyjazną atmosferę pracy
    Dokumenty aplikacyjne prosimy kierować za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem w temacie: "Specjalista ds. księgowości"

    Prosimy o dopisanie  klauzuli o ochronie danych osobowych:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych przez INFOMEX Sp. z o.o. z siedzibą w Żywcu, ul. Wesoła 19b, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji".Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne."

     Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)