Oferta pracy

Specjalista ds. księgowych i administracyjnych

Ulam LabsO firmie

1 5003 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Grabiszyńska 163
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Część etatu
  • Specjalista

Ulam Labs

Grabiszyńska 163

Wrocław

Ulam Labs to polskie przedsiębiorstwo informatyczne, tworzące oprogramowanie i oferujące usługi doradztwa informatycznego, specjalizujące się w rozwiązaniach z sektora Blockchain, Crypto oraz Cybersecurity dla firm z Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych.

Poszukuje kandydata na stanowisko:

Szukamy osoby na 1/4 lub 1/2 etatu. Mile widziane osoby na ostatnich latach studiów lub osoby które z różnych względów nie są gotowe pracować na pełen etat.

Obowiązki

  • współpraca z biurem rachunkowym
  • wystawianie faktur dla klientów zagranicznych
  • wprowadzanie przelewów do systemu bankowego
  • przygotowywanie raportów operacyjnych i finansowych
  • obsługa biura
  • rozliczanie pracowników

Wymagania

  • wyższe z zakresu finansów/rachunkowości/ekonomii (lub w trakcie)
  • chęć podjęcia długofalowej współpracy
  • znajomość Excela
  • język angielski komunikatywny w mówię i piśmie (B2+)
  • bardzo dużej dokładności, skrupulatności oraz staranności w działaniu

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • pracę w dynamicznej firmie IT
  • umowę o pracę/zlecenie na 1/4 lub 1/2 etatu
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do efektów wykonywanej pracy
  • w przyszłości pracę na pełen etat

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy