Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowych i finansowych

KRAKCHEMIA S.A.O firmie

KRAKCHEMIA S.A.

Powstania Listopadowego 14

Kraków

Krakchemia S.A. jest firmą prowadzącą działalność handlowo - dystrybucyjną artykułów branży chemicznej, notowaną na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • wsparcie Głównego Księgowego w prowadzeniu pełnej księgowości spółki
  • tworzenie okresowych sprawozdań finansowych, podatkowych i statystycznych
  • ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych
  • wprowadzanie i rozliczanie wyciągów bankowych oraz raportów kasowych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi i audytami
  • monitorowanie poziomu należności i zobowiązań handlowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, rachunkowość
  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność obsługi systemów klasy ERP
  • znajomość systemów Comarch ERP mile widziana
  • bardzo dobra znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pogłębiania wiedzy merytorycznej
  • miłą atmosferę pracy
  • szkolenia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne