Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. księgowych i kadr

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Renomowana Kancelaria Brokerska z siedzibą we Wrocławiu zatrudni osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • księgowanie i archiwizacja faktur
    • kontrola rozliczeń z kontrahentami
    • wystawianie faktur sprzedaży
    • nadzór nad transakcjami gotówkowymi, przygotowywanie raportów kasowych
    • nadzór nad płatnościami
    • rozliczanie delegacji
    • weryfikacja i księgowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym grupy kapitałowej
    • wprowadzanie danych do systemu
    • sporządzanie sprawozdań do GUS
    • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
    • sprawowanie kontroli nad obiegiem dokumentacji
    • współpraca z różnymi działami firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie - preferowane kierunki związane z finansami/rachunkowością
    • doświadczenie w obszarze finansowym/ księgowym
    • dokładność, rzetelność , umiejętność pracy z duża ilością dokumentów i danych
    • umiejętność obsługi pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel) i urządzeń biurowych
    • umiejętność szybkiego uczenia się
    • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu i pracy w zespole
    • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
    • interesującą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej i renomowanej firmie
    • możliwość rozwoju w przyjaznym i ambitnym zespole
    • benefity pracownicze

    Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.