Specjalista ds. księgowych

Elica Group PolskaO firmie

  • Jelcz-Laskowice, Polska
    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Elica Group Polska

Jelcz-Laskowice

Elica jest światowym liderem w dziedzinie designu i produkcji okapów oraz silników elektrycznych wykorzystywanych w sprzęcie gospodarstwa domowego. W Elica stwarzamy przyjazne warunki pracy, za co zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem Top Employer 2020.

W związku z rozwojem struktur w Polsce, obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na następujące stanowisko:

Obowiązki

  • Księgowanie faktur transportowych
  • Księgowanie faktur materiałowych
  • Udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych VAT
  • Kontrola sald kont związanych z rozliczaniem podatku VAT oraz zapewnienie właściwych opisów na tych kontach
  • Udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych, zgodnie z przydzieloną w tym zakresie rolą
  • Współpraca z innymi działami w celu prawidłowego ujmowania zdarzeń gospodarczych
  • Inne zadania związane z obszarem finansowo-księgowym, w zależności od posiadanych kompetencji i aspiracji rozwojowych

Oczekiwania

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej w obszarze księgowo-podatkowym
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Dobra znajomość programu MS Excel
  • Zdolność analitycznego myślenia, samodzielność, rzetelność

Oferujemy

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w międzynarodowym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet benefitów socjalnych do wyboru
  • Możliwość bezpłatnej nauki/ doskonalenia języka angielskiego i/lub włoskiego
  • Dofinansowane posiłki
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub „Aplikuj teraz” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Elica Group Polska Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w ogłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Elica Group Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Masz prawo do jej wycofania w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Elica Group Polska przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych przez Elica Group Polska znajdziesz tutaj

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy