Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. księgowych

Work Service S.A.O firmie

5 0007 000 brutto / mies.
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. księgowychNumer ref.: SK/0527/KRA/2021/5/100

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie i weryfikacja dokumentów magazynowych oraz rozliczanie kosztów produkcji,
  • Monitorowanie, weryfikowanie i księgowanie faktur kosztowych,
  • Księgowanie dokumentów z zakresu krajowych i zagranicznych dostaw towarów,
  • Wsparcie w bieżącej pracy zespołu,
  • Rozliczanie delegacji,
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów, rozliczeń, analiz.

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Rachunkowość, Finanse, Ekonomia),
  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku/pracy w biurze rachunkowym,
  • Praktyczna wiedza na temat zagadnień finansowo-księgowych,
  • Doświadczenie w pracy w systemie ERP,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego.

Co oferujemy?

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin,
  • Pierwszą umowę na okres 6 miesięcy, z późniejsza możliwością pracy bezpośredniej u Pracodawcy,
  • Pracę w międzynarodowym zespole, w biurze mieszczącym się w Centrum Krakowa,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Stałą opiekę koordynatora ze strony agencji pracy tymczasowej,
  • System benefitów: Pakiet zdrowotny, karnety sportowe Multisport, ubezpieczenia grupowe.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie klauzul: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.A. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych” „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”.

Ogłoszenie archiwalne