Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Księgowych

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Karola Bunscha 18
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.

Karola Bunscha 18

Kraków

DAJAMI - właściciel marek: LoveAir, LifePlanet, Aero7 i LoveCoffee od 2016 roku podnosi komfort życia tysięcy Polaków.

Wspieramy w walce ze smogiem i alergią oraz dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania klimatyzacyjne, oferując montaż na terenie całej Polski. Dzięki eksperckiej wiedzy oraz fachowemu doradztwu w doborze produktów przyczyniamy się do polepszenia jakości powietrza w domach, mieszkaniach, biurach czy przedszkolach. Oferujemy szeroki wybór oczyszczaczy powietrza oraz klimatyzatorów znanych i cenionych producentów. Wyselekcjonowane ziarna proponowanej przez nas kawy sprawiają, że życie nabiera wyrazistego smaku.

Jesteśmy autorami największego w sieci rankingu oczyszczaczy i jako pierwsi stworzyliśmy profesjonalny ranking klimatyzatorów. Dzięki ciągłym udoskonaleniom nasi Klienci zyskują produkt będący precyzyjną odpowiedzią na ich potrzeby. Od początku powstania firmy rozwijamy swoje struktury, stając się liderem w kraju. Stopniowo otwieramy się na rynki zagraniczne - jesteśmy obecni w Czechach i Niemczech.

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie i księgowanie dokumentów,
  • prowadzenie ewidencji ŚT, WNiP, Wyposażenia, RMK,
  • uzgadnianie kont i kontrola rozrachunków,
  • nadzór nad prawidłowością ruchów magazynowych,
  • weryfikacja dokumentów z punktów sprzedażowych,
  • weryfikacja rejestrów VAT, przygotowywanie JPK i kalkulacji CIT,
  • prowadzenie kasy gotówkowej i obsługa płatności bankowych,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku księgowym,
  • ugruntowana wiedza z zakresu PIT, CIT, VAT,
  • dobra znajomość programu Microsoft Excel,
  • znajomość programów Nexo PRO i/lub ERP Optima,
  • mile widziane doświadczenie w rozliczaniu punktów sprzedaży.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • umowę o pracę/kontrakt B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dofinansowanie do pakietu MultiLife,
  • pracę w młodym, zgranym zespole,
  • luźną, niekorporacyjną atmosferę.

Ogłoszenie archiwalne